پژوهندگان علم

قوانین و مقررات ثبت نام و برگزاری کلاس های آنلاین

آموزشگاهها و مدارس (پژوهندگان علم ، سلاله ، پژوهان) کرج که در این متن به اختصار پژوهندگان علم نامیده می شود دارای قوانین و مقرراتی است که قبل از خریداری خدمات آموزشی آنلاین لازم است تا دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی شان آنرا به طور کامل و با دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام نمایند، بدیهی است ثبت نام و عضویت در سایت و استفاده از خدمات پژوهندگان علم توسط کاربر به معنی پذیرش قوانین و شرایط سایت است

 1. کلیه خدمات قرار گرفته در این بستر تحت نام تجاری پژوهندگان علم عرضه شده و محتواها و شیوه‌های ارائه آن در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و تجارت الکترونیک می‌باشد.
 2. پژوهندگان علم می تواند در صورت مشاهده هرگونه فعل و ترک فعل غیر قانونی و یا غیر اخلاقی از جانب کاربر و یا در صورتی که کاربر هر یک از مقررات و قوانین سایت را کلاً یا جزئاً نقض نماید، دسترسی کاربر به خدمات خریداری شده را بدون اطلاع قبلی به طور موقت یا دائم قطع و عضویت و حساب کاربری وی را مسدود نماید. در این صورت وجه دریافتی به عنوان جریمه ضبط گشته و مسترد نمی گردد.
 3. بعد از عضویت و ثبت نام کاربر، پژوهندگان علم می تواند مقررات و شرایط و قوانین سایت را کراراً اصلاح و یا تغییر نماید و کاربر می بایست راساً با مراجعات هفتگی به سایت از قوانین جدید مطلع گردد. در هر صورت این موارد به حقوق اساسی و مکتسبه ی کاربر خلل وارد نمی نماید.
 4. خرید دوره یا بسته صرفاً به معنی استفاده از منافع و بهره برداری شخصی از آن در زمان معین بوده و به معنای ایجاد مالکیت کاربر بر حقوق مادی و معنوی محصول نمی باشد. بنابر این، کاربر به هیچ وجه مجاز به کپی و تکثیر، دانلود، آپلود، ترجمه، فروش، عرضه، انتشار و سایر موارد نقض آن نیست و در صورت تخلف طبق قوانین حمایت از حقوق مولف با کاربر خاطی برخورد می گردد.
 5. تمامی خدمات ارائه شده در این وب‌سایت تا اتمام سال تحصیلی جاری (تیر ماه 1401) در دسترس می‌باشد و پس از آن مهلت استفاده از خدمات به پایان می‌رسد.
 6. عدم استفاده ی کاربر از خدمات، موجب حق استرداد مبالغ پرداختی برای کاربر نیست.
 7. شیوه ی پرداخت هزینه های استفاده از خدمات در دو بسته ی نقدی و اقساطی قابل ارائه است. شیوه ی نقدی ، شامل 5 درصد تخفیف است و در صورت انتخاب شیوه ی اقساطی، همکاران ما با شما در ارتباط با نحوه ی قسط بندی تماس خواهند گرفت. لازم به ذکر است عدم پرداخت اقساط در زمان مقرر موجب غیر فعال شدن دوره خریداری شده تا زمان پرداخت قسط خواهد شد و چنانچه تا دو ماه هر یک از اقساط پرداخت نگردد، عضویت کاربر به طور دائم لغو و وجه دریافتی مسترد نمی گردد.
 8. قیمت خدمات فقط در خصوص دوره و یا بسته خریداری شده است و در خصوص خرید دوره و یا بسته بعدی ممکن است افزایش و یا شرایط خرید تغییر یابد.
 9. با توجه به ارائه هر دوره توسط اساتید و دبیران مختلف و قرارگیری جلسات نمونه تدریس، کاربر جهت تصمیم گیری برای انتخاب مدرس فقط تا قبل از خرید خدمات و ثبت نام فرصت دارد و پس از آن امکان تغییر استاد و یا دبیر را ندارد.
 10. مسئولیت نگهداری از کلمه عبور هر کاربر به عهده خود ایشان بوده و در صورت اطلاع پژوهندگان علم در ارتباط با استفاده بیش از یک کاربر از یک حساب کاربری، حتی در صورتی که صاحب اشتراک مطلع نباشد، پژوهندگان علم می‌تواند حساب کاربری مذکور را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.
 11. کیفیت خدمات ارائه شده توسط پژوهندگان علم ممکن است به دلیل ماهیت سرویس که بر مبنای اینترنت است، در زمان‌هایی دچار اختلال، کندی، قطعی و … شود. پژوهندگان علم همواره تمام تلاش خود را به کار می‌برد که بالاترین کیفیت ممکن ارائه شود. همچنین پژوهندگان علم در صورت حملات ویروس مخرب و هک که موجب قطع موقت خدمات گردد، تقصیر و مسئولیتی ندارد و البته، اقدامات مقتضی را جهت رفع مشکل انجام خواهد داد.
 12. خدمات ارائه شده توسط پژوهندگان علم ممکن است در زمان‌هایی( که حداکثر از ۲۴ ساعت قبل اعلام خواهد شد)، به علت ارتقاء نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، تعمیرات و … برای مدت محدود از دسترس خارج شود.
 13. دانش آموزان می بایست همواره راس ساعت مقرر و قبل از دبیر مربوطه در کلاس حاضر شوند و بدون هیچگونه قید و شرطی در تمامی کلاسهای ثبت نامی از تاریخ شروع کلاس ها شرکت نمایند و اولیاء محترم هم نسبت به حضور دانش آموز خود طبق برنامه کلاسی در آموزشگاه نظارت لازم را داشته باشند.
 14. هزینه تکثیر جزوات و تهیه کتاب ها بر عهده دانش آموز می باشد.
 15. در صورتی که دانش آموز حايز رتبه های برتر کنکور سراسری، قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا جهش قابل ملاحظه ی آموزشی گردید ، پژوهندگان علم حق اعلام آن را جهت اطلاع رسانی به دانش آموزان سال آینده خواهد داشت.
 16. انصراف و استرداد شهریه به هیچ وجه و تحت هیچ عنوانی امکان پذیر نمی باشد. در صورت انصراف قبل از شروع دوره و بدون حضور یک جلسه در کلاس 10% از شهریه کل کسر خواهد شد.